Kino na leżakach

Wygodne leżaki pod chmurką, popcorn, chłodne napoje, magia wielkiego ekranu a do tego filmy, które potrafią rozśmieszyć, wzruszyć lub trzymać w napięciu. Mowa o Biłgorajskim Kinie Letnim, które odbędzie się w ostatni weekend wakacji od 27 do 30 sierpnia.

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki na filmy dla dzieci do odebrania w kasie kina BCK.

W ramach „kina na leżakach” będzie można obejrzeć cztery filmy. Jednym z nich jest „Motór” Wiesława Palucha uważany za jeden z  najgłośniejszych polskich filmów offowych. Fanów kryminałów zapraszamy na film „Big Lebowski” zaś miłośników przygód na obraz „Wszystko za życie”. Dwa kolejne „Skok przez płot” i „Film o pszczołach” są dedykowane najmłodszym widzom, zaś płeć piękną gorąco zapraszamy na wieczór panieński w komedii  romantycznej „Druhny”.

UWAGA: na miejscu będzie można zakupić napoje oraz popcorn. Ze względu na ograniczoną liczbę leżaków, zachęcamy do zabrania ze sobą koca lub fotela turystycznego.

Widzowie powinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia lub Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa.

Repertuar:

27 sierpnia, czwartek

– „Skok przez płot”, sala widowiskowa BCK, godz.11.00

– „Wszystko za życie”, plac BCK, godz. 20.00

28 sierpnia, piatek

– „Film o pszczołach”, sala widowiskowa BCK, godz.11.00

– „Motór”, plac BCK, godz. 20.00

29 sierpnia, sobota

– „Big Lebowski”, plac BCK, godz. 20.00

30 sierpnia, niedziela

– „Druhny”, plac BCK, godz. 20.00

Sponsorem wydarzenia jest firma MODEL OPAKOWANIA.

Organizatorzy: CKN Pogotowie, Klub filmowy OKOło Filmu,  BCK.

(Źródło: bilgoraj.pl)