Nauczyciele z ZSZiO podnoszą kwalifikacje

W trakcie wakacji nauczycielki z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących pani Iwona Kozyra, Danuta Demucha i Ewa Blacha podnosiły swoje kwalifikacje zawodowe w jednej z najbardziej prestiżowych akademii fryzjerskich w Polsce. Gnatyshyn Academy to zespół profesjonalistów-fryzjerów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach w kraju i za granicą.

Dzięki temu są na bieżąco ze światowymi trendami w zakresie koloryzacji i stylizacji włosów. Wielokrotne wyróżnienia i nagrody są tego dowodem. Dodatkowo w ostatnim czasie Vova Gnatyshyn i Herman Ahafontsev – instruktorzy Akademii zostali nominowani do nagrody Fryzjer Roku w plebiscycie portalu naszemiasto.pl.

Kursy w Gnatyshyn Academy przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia zawodowego, dlatego też chętnych na szkolenia nie brakuje, tym bardziej cieszymy się że to właśnie naszym nauczycielom udało się w nich uczestniczyć, a  to wszystko po to, jak same mówią, aby kształcenie zawodowe  w naszej szkole odbywało się na najwyższym poziomie. Dzięki zdobytej wiedzy  nauczycielki lepiej będą mogły  przygotowywać uczniów do egzaminów zewnętrznych, ale przede wszystkim uczyć nowoczesnego fryzjerstwa.

(Źródło: zszio.lbl.pl )