Paweł Skiba i Michalina Lipińska w cieniu muzyki

Koncert Pawła Skiby zapoczątkuje nowy cykl koncertów pod nazwą „w cieniu muzyki” organizowanych przez Biłgorajskie Centrum Kultury. W pierwszej edycji projektu wystąpi także Michalina Lipińska – pojawiająca się dotychczas na biłgorajskiej scenie w roli aktorki Sceny Amatora. Koncert odbędzie się 4 września o godz. 19.30, wstęp wolny!

4  września w Biłgorajskim Centrum Kultury odbędzie się pierwszy koncert w ramach nowego cyklu wydarzeń muzycznych pod hasłem „W cieniu muzyki”. Projekt ten będzie się charakteryzował klimatycznymi i akustycznymi koncertami plenerowymi, odbywającymi się poza dużą sceną, w cieniu otaczających drzew. Wyjątkowość tych koncertów, to nie tylko ciekawi artyści, ale także przepiękna oprawa świetlna, wygodne leżaki oraz napoje i smakowite przekąski– te wszystkie elementy zapewnią kameralny i przyjemny klimat.

Gościem pierwszego koncertu będzie pochodzący z okolic Biłgoraja Paweł Skiba – wokalista i akordeonista, którego Biłgorajanom przedstawiać w zasadzie nie trzeba. Paweł obecnie jest jednym z wokalistów Studia Accantus. Od 2015 roku silnie związany z formacją acapella GooseBumps, która w 2018 roku zaprezentowała się na scenie BCK.  Jego najnowszy singiel „Miłość” ujrzał światło dzienne w styczniu 2020 roku. Utwór wyznacza nowy kierunek w solowej karierze i zapowiada debiutancką EPkę, której premiera planowana jest na początek 2021 roku. Pawłowi akompaniował będzie na gitarze Jakub Laszuk.

Przed Pawłem wystąpi Michalina Lipińska, którą mieliśmy już okazję poznać jako aktorkę teatralną Sceny Amatora BCK. Tym razem Michalina zabierze nas w muzyczną podróż. W większości zaprezentuje hity lat 80 i 90 w akustycznym wydaniu. Choć miłośnicy nowości także się nie zawiodą… W wykonaniu Michaliny będziemy mogli usłyszeć utwory takich wykonawców jak: George Michael, Sting, Britney Spears czy Miley Cyrus.