Uczniowie i nauczyciele na targach fryzjerskich

19 i 20 października 2019 r. w Warszawie odbyła się już szósta edycja Międzynarodowych Targów Branży Fryzjerskiej. Miały one miejsce w Centrum Targowo-Konferencyjnego Global Expo ( to imponujący obszar wystawienniczy i nowoczesna infrastruktura), które stworzyło optymalne warunki i  rozwiązania zarówno dla wystawców jak i zwiedzających.

Uczniowie Technikum fryzjerskiego wraz z nauczycielami p. Iwoną Kozyra i p. Ewą Blacha spędziły intensywny dzień pełen wrażeń:

Na scenie głównej można było obejrzeć: porywający show – hair, style &fashion, make-up – czyli oryginalne stylizacje największych gwiazd fryzjerstwa w wyjątkowej oprawie audiowizualnej; pierwszą edycję Konkursu PolishHairdressingAwards2019 oraz występ gościa specjalnego Patricka Camerona.

Na scenie Barber’sCorner odbywały się atrakcyjne pokazy sztuki barberskiej. Nie zabrakło konkursów i mistrzostw dla doświadczonych specjalistów ale również i debiutantów.

Scena Kongresowa – to miejsce gdzie miały miejsce ogólnodostępne prelekcje i szkolenia opracowane z portalem Eductum z zakresu technik strzyżenia, koloryzacji i stylizacji.

Na Międzynarodowym Kongresie Fryzjerskim panowały doskonałe warunki do zdobywania wiedzy u najwyższej klasy specjalistów.

W strefie Nauczyciela można było uzyskać wsparcie merytoryczne oraz poznać najnowsze programy edukacyjne, natomiast Strefa Ucznia była przygotowana specjalnie dla adeptów sztuki fryzjerskiej, gdzie wskazówek udzielali specjaliści, a praktyka odbywała się pod okiem mistrzów.