Zostań wolontariuszem 28 finału WOŚP

„Wiatr w żagle.”-  pod takim hasłem odbędzie się kolejny 28 Finał WOŚP. 12 stycznia 2020 roku Orkiestra będzie grała aby zapewnić najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej, szczególnie w chirurgii ogólnej, kardiochirurgii czy neurochirurgii. Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. Tradycyjnie, do akcji Jurka Owsiaka po raz kolejny przyłącza się Biłgoraj. Podobnie jak w poprzednich latach, biłgorajski  sztab będzie mieścił się w Biłgorajskim Centrum Kultury.

Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem i przyłączyć się do tej szlachetnej inicjatywy zgłoś się do szefowej sztabu WOŚP w Biłgorajskim Centrum Kultury- Lidii Grabowskiej (sala 302, II piętro, 84 686 04 15 wew.228). Potrzebne będą Twoje dane osobowe: numer PESEL, adres e- mail, aktualne zdjęcie.  Na zgłoszenia czekamy do  30 listopada.  
UWAGA:  zanim zgłosisz się do sztabu koniecznie zapoznaj się z regulaminem Wolontariusza: https://static.wosp.org.pl/trunk/uploaded/sended/files/sztaby/regulamin-wolontariusza-28.-final-wosp.pdf.

Pamiętaj, że obowiązują Cie wszystkie postanowienia w nim zawarte!

(Źródło: bilgoraj.pl)